Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız

Safran Uluslararası İş Makinaları İnş. San. ve Tic. A.Ş. sentetik zemin sektöründe uzman elemanlar tarafından kurulmuştur. Şirketin amacı, sentetik zemin sektöründe hizmet uygulamasına yeni bir anlayış getirmektir. Bu amaçla, yatırımcılara en doğru ürünü sunmak için bilimsel bakış açısı ile gerekli araştırmalar yapılmaktadır.

Misyon ve Vizyonumuz

Sentetik zemin kullanımında UEFA ve FIFA'nın belirlemiş olduğu kullanım değerlerini uygulamak. Bundan dolayı, en yüksek kaliteye ulaşıp müşterilerimize dünya standartlarında bir hizmet vermek.

Doğada bulunan her madde belirli sürede çözünür. Çözünen bu maddeler içinde zararlı moleküller barındırması durumunda çevreye ve insana zarar verebilmektedir. Bilindiği üzere sentetik zemin kullanımı insan ile direkt teması gerektirmektedir. Bu nedenle, sentetik zemin ürünlerinin tek tek analizini yaptırarak zararsız olanlarını tespit ettik ve bunları kullanıcıların hizmetine sunduk

Hakkımızda

İlkelerimiz

Sentetik zemin sektöründeki 3 ana ilkemiz :

Sentetik zemin, çevreci, hijen ve insan sağlığını koruyucu olmalı. Sentetik zemin uygulandığı gibi bırakılmamalı. Belirli dönemlerde bakımı yapılmalı. Sentetik zemin uygulaması insan gücü ile değil, makine ve ekipman ile yapılmalı.

Bu ilkelerimiz kalite anlayışımız ile bütünleştiğinde dünya üreticilerinin temel aldıkları UEFA ve FIFA standartlarını yakalamak mümkün olacaktır. SAFRAN bu ilkeleri uygulayarak Türkiye’de bir ilki başarma çabasına girmiş bulunmaktadır.